5 Simple Statements About yat kiralama Explained

As registered yacht charter brokers and journey brokers, we offer very best particular person assistance with consideration to every element no matter if your intention would be to constitution a yacht for your stress-free relatives cruise, a company occasion or a reunion with buddies.

Mavi Yolculuğunuz için yukarıdaki linklerimizden standart guletler, lüks guletler ve delüks sınıf guletlerimiz'e ulaşabilir ve detaylı bilgi için bizlerle temasa geçebilirsiniz.

2012 yılında yenilenen teknemiz, mavi yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her detay düşünülerek dizayn edilmiştir. Remo Yatı

mansions and picturesque villages concerning The 2 continents of Europe and Asia. yacht charter istanbul

başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat constitution, seyahat acentası, gemi acentalığı faaliyetlerini başarı ile sürdüren şirketimiz , üstün Alman  teknolojisi Bavaria Yelkenli Yatlarının satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini de yerine getirmektedir.

Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir.

An acceptable representation from the requested useful resource couldn't be uncovered on this server. This error was generated by Mod_Security.

Mavi Yolculuk teknelerde yiyecek ve içecekler. Gentlemenü programları, tam pansiyon mavi yolculuk yemek ve içecek detayları.

.. Satılık Lüks Guletler Mesleğimizin bize tanıdığı şans olsa gerek yıllarca çeşitli yatlarda kaptanlık yaptık ve gittiğimiz yerlerde çAlright farklı... SATILIK FİBER YELKENLİ Satılık yelkenli yatların büyük bölümü bakımlarındaki kolaylık uzun zaman boya istememeleri, hafif ve kıvrak olmaları nedeni...

De lüks guletler genelde diğerlerine göre daha büyük ve daha az kabinli olup kabinlerinde duş - wc leri daha geniş ve zengin armatürlerle donatılmış her kabininde klima bazılarında mini bar ve Television set de olan özel dizayn edilerek misafirlerinin her türlü isteğine cevap verebilecek nitelik ve donanımdadırlar sitemizden De Lüks gulet kiralama için bir çAlright alternatif bulabilirsiniz. Mavi yolculukta De lüks sekmenti guletler sadece tekne kiralamada kullanılırlar.

Tüm müşterilerinin her türlü isteğine cevap vermek üzere odaklanmış ve konusunda uzman kadrosu, isine duydugu saygi, sundugu kaliteli ve farkli gulet kiralama hizmet ile her zaman tum denizseverlerin yaninda olmaktan buyuk mutluluk duymaktadir.

We provide a collection of luxurious motor yacht constitution istanbul to people or websitesi teams for private bosphorus yacht constitution & websitesi meal cruises. Variable types and measurements of ordinary and luxury motor-yacht constitution istanbul & power boats to match your needs are offered.

Gulets make perfect constitution boats – which happens to be their principal use. Gulets wide, beamy hulls give spacious decks and large headroom down below. The foredeck tends to make a big Sunshine bathing space and the huge aft deck delivers a shady cushioned area for comforting and having al fresco.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *